Персонал Київ: резюме та пошук співробітників в Києві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Києві швидко, шукаю резюме в місті Київ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Києві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Києві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Києві!

Резюме: Автослесарь (Київ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Київ
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: мужской

Досвід роботи

  <p><b>Ключевая информация</b></p> <p>быстрое обучение, пунктуальность, ответственность</p><p> <b>Опыт работы</b></p> <p><b>Личный водитель</b></p><p>окт 2014 - янв 2019 (4 года 4 мес)</p><p><b>Автобаза ВР</b> </p><p> Другое </p><p>Личный водитель</p><p> <b>Образование</b></p> <p><b>відокремлений структурний підрозділ НПУ ім. М.А.Драгоманова</b> (Киев)</p><p>Год окончания 2007 </p><p>слюсар з ремонту автомобілів </p><p> <b>Владение языками</b></p> <p><b>Русский</b> - свободно </p><p><b>Украинский</b> - родной </p><p> <b>Дополнительная информация</b></p> <p><b>водительское удостоверение кат В </b></p><p>стаж вождения 12 лет</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: