Персонал Київ: резюме та пошук співробітників в Києві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Києві швидко, шукаю резюме в місті Київ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Києві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Києві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Києві!

Резюме: Слесарь, сборщик (Київ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Київ
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: мужской

Досвід роботи

  <p>ДнепрАзот, Каменское (Днепродзержинск) Электромонтёр по обслуживанию и ремонту абонентских устройств связи</p><p> ноябрь 2008 - июнь 2018 (9 лет 8 мес)</p><p>Обслуживание телефонных линий на территории завода:</p><p>Ремонт телефонных аппаратов АТС замена пар по распреду и по магистрали.</p><p>Достижение - 6 разряд электромонтера по обслуживанию и ремонту абонентских устройств связи.</p><p><br></p><p style="margin-left: 20px;"> Днепродзержинский автобусный завод (Сборка автобусов ЛАЗ)</p><p style="margin-left: 20px;">Слесарь механосборочных работ апрель 2001 - октябрь 2008 (7 лет 7 мес)</p><p><br></p><p> Образование: Днепродзержинский Государственный Технический Университет. Заочное. Год окончания 2012.</p><p>Аппаратура радиосвязи, радиотрансляции и телевидения. </p><p>Навыки работы с компьютером - пользователь (internet, word, excel).<br></p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Слесарь, сборщик  Jobs.ua рекомендує переглянути: