Персонал Київ: резюме та пошук співробітників в Києві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Києві швидко, шукаю резюме в місті Київ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Києві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Києві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Києві!

Резюме: Бухгалтер (Київ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Київ
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p>Досвід роботи<br><br></p><p>Бухгалтер<br><br></p><p>з 02.2020 по 08.2020 (6 місяців)<br>Приватне підприємство, Хмельницький (Торгівля)<br>Формування первинних документів в 1С (рахунки, акти, накладні тощо).<br>Внесення данних первинного обліку в базу 1С.<br>Ведення готівкової каси.<br>Контроль за надходженням та наявністю документів від контрагентів, превірка привильності заповнення (підписи, печатки тощо).<br>Оформлення прийому та звільнення працівників відповідно трудового законодавства.<br>Формування та ведення особистих справ працівників: заповнення, введення обліку та зберігання трудових книжок.<br><br>Менеджер-логіст<br><br>з 10.2018 по 12.2019 (1 рік 2 місяці)<br>Приватне підприємство, Хмельницький (Транспорт та Логістика)<br>Диспетчерезація (постійний зв’язок з логістами контрагентів, перевізниками та кур’єрами. Розсилка, перевірка та коригування реєстрів доставок товарів кур’єрами та перевізниками).<br>Збір, перевірка та обробка супровідних документів від перевізників та ку’єрів.<br>Формування реєстрів доставок та звірка з контрагентами, перевізниками та кур’єрами.<br>Внесення декларацій, шляхових, заявок на замовлення коштів для оплати перевізникам та кур’єрам по доставкам в 1С.<br><br>Керівник групи обліку<br><br>з 01.2018 по 12.2019 (1 рік 11 місяців)<br>Приватне підприємство, Хмельницький (Транспорт та Логістика)<br>Збір, перевірка та обробка первинної документації (шляхові, акти, накладні) від перевізників (регіональних представників).<br>Формування реєстрів та звірка взаєморозрахунків з контрагентами.<br>Формування рахунків в 1С по звіренним реєстрам з контрагентами.<br>Формування в 1С заявок на оплату регіональним представництвам компанії.<br>Перевірка правильності відображення в 1С каси, шляхових керівниками регіональних представницв компанії.<br>Рознесення в 1С виплат по зробленим заявкам.<br><br>Касир<br><br>з 08.2017 по 01.2018 (5 місяців)<br>СпортЛенд, Хмельницький (Краса\Фітнес\Спорт)<br>Прийом та внесення оплат в 1С.<br>Формування звітів.<br><br>Укладальник-пакувальниця<br><br>з 10.2014 по 08.2017 (2 роки 10 місяців)<br>Приватна друкарня, Хмельницький (Поліграфія)<br>Перевірка якості продукції.<br>Швидке та якісне пакування.<br><br>Касир-продавець<br><br>з 06.2014 по 10.2014 (4 місяці)<br>ВОПАК, Хмельницький (Торгівля)<br>Здійснення розрахунків покупців на касі.<br>Викладка та перевірка товару на полицях.<br><br>Освіта<br><br>Шепетівський технікум Подільського державногоаграрно-технічного університету<br>Бухгалтерський облік, Шепетівка<br>Середня спеціальна, з 09.2000 по 06.2010 (9 років 9 місяців)<br><br>Професійні та інші навички<br><br>•Навички роботи з комп’ютером - впевнений користувач<br><br>Знання мов<br><br>•Російська ? вільно<br>•Англійська ? початковий<br><br>Додаткова інформація<br><br>Впевнений користувач пакету офісних програм.<br>Знання 1С7, 1С8<br>Уважність до деталей, організованість, вміння працювати з великим обсягом інформації.</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: