Персонал Київ: резюме та пошук співробітників в Києві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Києві швидко, шукаю резюме в місті Київ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Києві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Києві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Києві!

Резюме: Водитель авто универсал (Київ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Київ
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: мужской

Досвід роботи

  <p>Образование: <b>2015-2020 </b>Национальный транспортный университет, специальность – инженер по организации эксплуатации и ремонта автомобилей; <b>2013-2015 </b>Киевский транспортно-экономический коледж Национального транспортного университета.</p><p>Опыт работы: <b>12.2020 – по н.в – водитель курьерской доставки</b></p><p><b>07.2020 – 11.2020 – Автоцентр на Столичном, оператор колл центра</b></p><p><b>01.2019 – 07.2020 </b> – «Новая почта», оператор,<b></b></p><p>Обязанности:</p><p>- Прием посылок и оформление сопроводительных документов;</p><p><b>07.2018 – 12.2019</b> КП Киевавтодор, автослесарь</p><p>Обязанности:</p><p>- выполнение работ по техническому обслуживанию и ремонту автомобилей.</p><p>Личные качества: коммуникабельность, ответственность, целеустремленность, инициативность, стремление к профессиональному росту;знание города, без аварийный стаж вождения</p><p>Наличие водительского удостоверения категории «В», стаж вождения 5,5 лет<br></p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Водитель авто универсал  Jobs.ua рекомендує переглянути: