Персонал Київ: резюме та пошук співробітників в Києві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Києві швидко, шукаю резюме в місті Київ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Києві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Києві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Києві!

Резюме: Аниматор (Київ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Київ
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p> Профессиональные навыки:</p><ul><li>умение составлять сценарий любого торжества;</li><li>умение оформлять мероприятие;</li><li>знание основ психологии общения, хореографии и актерского мастерства;</li><li>навык проведения игр, квестов, а так же придумывать свои;</li><li>умение держать внимание людей разного возраста;</li><li>коммуникативные навыки, умение расположить к себе доверие;</li><li>умение выходить из любых критических ситуаций;</li><li>организационные навыки.</li></ul><p>Личные качества:</p><ul><li>харизматичная;</li><li>коммуникабельная;</li><li>ответственная;</li><li>стрессоустойчивая;</li><li>презентабельная внешность;</li><li>умею работать в команде;</li><li>грамотно поставленная речь;</li><li>активная жизненная позиция;</li><li>креативная;</li><li>решительная, и быстро реагирую на поставленные задачи;</li><li>инициативная.</li></ul><p>О себе:</p><p>25.03 исполниться 18 лет</p><p>Презентабельной внешности: рост 177 см. Энергичная, уверенная в себе творческой личности девушка, с большим желанием творить и обучаться новому, веду здоровый образ жизни, доброжелательная, умею подать себя.</p><p><br></p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Аниматор  Jobs.ua рекомендує переглянути: