Вакансія Автор з написання дипломних, курсових робіт з юридичних дисциплін, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Автор з написання дипломних, курсових робіт з юридичних дисциплін (ІК "AstraNET"). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Консалтинг / Автор з написання дипломних, курсових робіт з юридичних дисциплін

На 11.08.2022 в нашій базі:  2211 вакансій,   181 резюме

Вакансія: Автор з написання дипломних, курсових робіт з юридичних дисциплін (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Чернівці
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо нових авторів для виконання дипломних, курсових, контрольних, рефератів та інших робіт з юридичних дисциплін.</p> <p><strong>Умови співпраці:</strong></p> <ul><li>замовлення для українських ВНЗ;</li> <li>гарантуємо конфіденційність (ваші дані тільки у адміністратора компанії);</li> <li>пропонуємо конкурентну оплату праці;</li> <li>швидкі виплати (через 7−10 діб з моменту виконання замовлення);</li> <li>індивідуальний графік роботи. Ви самі обираєте час, коли працювати. Важливе для нас − виконання роботи має бути чітко в терміни, вказані в замовленні;</li> <li>можливість для саморозвитку, постійне вдосконалення своїх професійних компетенцій.</li> </ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>вища освіта (рівень спеціаліста, магістра, аспіранта, кандидата та доктора наук);</li> <li>досвід в сфері написання робіт на замовлення від 1 року;</li> <li>може бути перевагою наявність стажу викладацької діяльності, науковий ступінь кандидата наук, професора або доцента;</li> <li>володіння критеріями аналізу тексту (програми Антиплагіат);</li> <li>вміння працювати з великим обсягом інформації, аналізувати її, чітко викладати свої думки;</li> <li>знання українського законодавства та його змін, актуального у вашій сфері;</li> <li>розвинені комунікативні навички;</li> <li>практичний досвід роботи з MS Office (Excel, Word, Access, PowerPoint);</li> <li>володіння українською мовою (обов'язково), грамотна письмова мова (бездоганна орфографія, граматика і пунктуація);</li> <li>відповідальність, пунктуальність, організованість, увага до деталей.</li> </ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>якісно писати авторські роботи згідно наданих вимог та завдань;</li> <li>виконувати замовлення в чітко зазначений термін;</li> <li>писати тексти з необхідним рівнем оригінальності;</li> <li>при необхідності вносити корективи в написану роботу;</li> <li>при написанні використовувати новітні інформаційні джерела (книги, статті, підручники, періодичні видання, архівні дані) та актуальну законодавчу базу;</li> <li>бути завжди на зв’язку.</li> </ul><p>Надсилайте резюме на 066−741−03−94, 098−669−01−43</p> <p>viber: +380986690143</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Консалтинг»:Вакансія Компанія Зарплата
Инженер проектировщик ЮТП-Консалтинг 1000 грн.
Traffic manager, Arbitrage Specialist, Media Buyer MBM Ukraine, LLC 20000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Double Consulting 30000 грн.
Трейдер (стажер) Double Consulting 50000 грн.
Фінансовий консультант Інвестиційний Фінансовий ... 10000 грн.
Финансовый консультант, инвестор, трейдер на YouTube Чомов Сергей Валентинович договірна
Финансовый консультант Евролайф Украина 12000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Euro Work LLC 35000 грн.
Менеджер відділу клієнтської підтримки (нідерландська мова) Рекрутинговое агентство Ф... 20000 грн.
Senior Data Architect - Remote | Contract IESF Group 140000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: