Вакансія Аніматор у міні-клаб на круїзний лайнер MSC, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Аніматор у міні-клаб на круїзний лайнер MSC (World of Seamen Group). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Готельний бізнес / Аніматор у міні-клаб на круїзний лайнер MSC

На 25.09.2023 в нашій базі:  6292 вакансій,   179 резюме

Вакансія: Аніматор у міні-клаб на круїзний лайнер MSC (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Швейцарія
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ «WORLD OF SEAMEN GROUP»</strong> Постійно працевлаштовує персонал на круїзні лайнери MSC.</p> <p>Відкриті вакансії на позицію<strong> Аніматор в міні-клаб (Entertainer mini-club)</strong>.</p> <p>Контракт - 7 місяців, + - 1 місяць.</p> <p><strong>Зарплата від 1000 $.</strong></p> <p>Повний пансіон та мед-страхування, переліт до порту посадки на лайнер і назад після закінчення контракту за рахунок роботодавця.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>1. Здатність розважати та спілкуватися з дітьми різних національностей.</p> <p>2. Лідерські навички, уважність до роботи та спілкування з гостями, вміти небайдуже слухати.</p> <p>Обов'язки:</p> <p>1. Підтримка головного аніматора (Chief Animator) у всіх розважальних заходах та іграх у залах, на палубі та в портах, де це необхідно</p> <p>2. Підготовка матеріалів, необхідних запланованих заходів.</p> <p>3. Просувати послуги міні-клабу через спілкування з гостями.</p> <p>4. Прислухатися до зауважень та прохань гостей, вживати заходів щодо усунення будь-яких проблем через звернення до Круїзного Директора (Cruise Director).</p> <p>5. Вітати гостей на борту, проводити гостей з борту добрими побажаннями.</p> <p>6.Знання правил санітарії та особистої гігієни</p> <p>7. Хороше знання англійської обов'язкове.</p> <p>8. Гарна фізична форма.</p> <p>9.Гнучкість, вміння переконувати, ввічливість, відповідальність, стресостійкість.</p> <p>Якщо ви бажаєте взяти участь у співбесіді заздалегідь надсилайте своє резюме на безкоштовно. Більш детальну інформацію про вакансії, вимоги, обов'язки та зарплату Ви можете переглянути на нашому сайті.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Пекар в пекарню "Сімейна пекарня" СПД Голуб О. договірна
Кухар у кафе СПД Голуб О. договірна
Повар в кафе СПД Голуб О. договірна
Бармен МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець (відділ «Гастрономія») МегаМаркет супермаркет договірна
Продавец (отдел «Гастрономия») МегаМаркет супермаркет договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: