Вакансія Фармацевт, провізор (Поділ, Оболонь), Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Фармацевт, провізор (Поділ, Оболонь) (КП «Фармація»). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Медицина, фармацевтика / Фармацевт, провізор (Поділ, Оболонь)

На 11.08.2022 в нашій базі:  2211 вакансій,   181 резюме

Вакансія: Фармацевт, провізор (Поділ, Оболонь) (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Мережа аптек КП «Фармація» запрошує на посаду фармацевта, асистента фармацевта в аптеку.</p> <p><strong>Адреса аптек:</strong></p> <ol><li>м. Київ, вул. Полярна, 8-А ( Оболонь);</li><li>м. Київ, просп. Маршала Рокосовського, 4 (Оболонь);</li><li>м. Київ, вул. Кирилівська, 116 А (Поділ);</li><li>м. Київ, вул. Волоська, 47 ( Поділ);</li><li>м. Київ, вул. Тимошенка, 14 ( Оболонь) - <strong>фармацевт- аналітик ( обов'язково наявність курсів " Аналітично- контрольна фармація"</strong></li></ol><p>Графік роботи: 5/2 або 2/2.</p> <p>З/п офіційна, обговорюється на співбесіді.</p> <p>Ми гарантуємо:</p> <ul><li>всі гарантії працевлаштування згідно КЗпП України;</li><li>ОФІЦІЙНУ та КОНКУРЕНТНУ заробітну плату (ставка+премії);</li><li>повний соціальний пакет (оплачувана відпустка 31 день, додаткова оплачувана відпустка для здачі сесії, матеріальна винагорода на ювілеї, матеріальна допомога при народженні дітей);</li><li>семінари та тренінги на професійну тематику.</li></ul><p>Телефонуйте: ....12, ....32.</p> <p>Чекаємо на Ваші резюме:<strong> раді бачити Вас в нашій команді!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний ветеринарний лікар Вінницький обласний центр... 15000 грн.
Врач-стоматолог Стоматология Нова 40000 грн.
Дерматовенеролог косметолог АстраНова 20000 грн.
Сімейний лікар Ічнянський ЦПМСД договірна
Дефектолог Психологічна студія дитяч... 10000 грн.
Масажистка Natash massage 15000 грн.
Стоматолог ПП «Триширо» 15000 грн.
Медична сестра «ДжавелінMед» договірна
Адміністратор клініки «ДжавелінMед» договірна
Військовослужбовець медик за контрактом у ЗСУ Амур-Нижньодніпровський Р... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: