Вакансія Ведущая, модель, фотомодель, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Ведущая, модель, фотомодель (Sviatyna's Angels Fashion TV). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Реклама, маркетинг, PR / Ведущая, модель, фотомодель

На 25.07.2024 в нашій базі:  5882 вакансій,   99 резюме

Вакансія: Ведущая, модель, фотомодель (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:100000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Інформаційне агентство ЄСФ-ІНФОРМ — це найбільша незалежна медіакомпанія України.</p> <p><br /></p> <p>Ми не залежимо від олігархів чи політиків, не обслуговуємо жодні державні органи, політичні та бізнесові структури. Належимо українському суспільству й підзвітні лише йому. Інформаційне агентство ЄСФ-ІНФОРМ фінансується з пожертв громадян і працює в інтересах громадянського суспільства.</p> <p><br /></p> <p>У складі інформаційного агентства ЄСФ-ІНФОРМ канали інтернет-телебачення CANNIBAL NEWS та SVIATYNA'S ANGELS FASHION TV, інтернет-магазин Andrii Sviatyna:s store, Перша транспортна компанія - "Святина та Ко", Юридична фірма "Святина та партнери", Федерація Безконтактного Рукопашного Бою України - "Вільний стиль", Релігійне об'єднання богообраних українців (не жидів), цифрові платформи.</p> <p><br /></p> <p>Наші представництва є не тільки в Україні, а і в Європі та США, а колектив налічує понад 2000 працівників.</p> <p><br /></p> <p>Долучайтесь і Ви!</p> <p><br /></p> <p>Вимоги:</p> <p><br /></p> <p>Комунекабельність, порядність, енергійність, відповідальність, ті що безмірно люблять спілкування.</p> <p><br /></p> <p>Обов'язки: для роботи в рекламних та модельних проектах, а саме:</p> <p><br /></p> <p>зйомок у фото- та відео-рекламах, зйомок для каталогів, Fashion-показів, показів ювелірних прикрас, показів весільних суконь, шоу зачісок тощо.</p> <p><br /></p> <p>Умови роботи: постійна</p> <p><br /></p> <p>Наш сайт: www.sviatynaworks.blogspot.com</p> <p><br /></p> <p>Наш сайт:</p> <p>www.cannibal-news.blogspot.com</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з туризму Квитки у літо 12000 грн.
Працівник в відділ маркетингу CrestWave 25000 грн.
Business Development Manager Wild Wild Leads договірна
Помічник керівника Похмурська-Панів Г.М. 25000 грн.
Промоутер Рекламна агенція «АЮ» договірна
Long Form Video Editor Theseus Ventures 35000 грн.
Модель для съёмок рекламных клипов PromotionStyle 50000 грн.
Модель в рекламу инструмента PromotionStyle 40000 грн.
Модель в рекламу PromotionStyle 30000 грн.
Менеджер по продажам СУМЫ-ЭЛЕКТРОД 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: