Вакансія Врач уролог, андролог, сексолог, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Врач уролог, андролог, сексолог (Чомов Сергей Валентинович). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Медицина, фармацевтика / Врач уролог, андролог, сексолог

На 11.08.2022 в нашій базі:  2211 вакансій,   181 резюме

Вакансія: Врач уролог, андролог, сексолог (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Медицинский Канал в YouTube ищет врача уролога, андролога, сексолога для съёмок информационных видео на медицинскую тематику. Формат съёмок: монолог или интервью.</p> <p><br /></p> <p>Цель канала: качественное представление медицинской информации для учебных и ознакомительных целей.</p> <p>Принять участие в проекте может каждый желающий врач, любой специальности. Темы подбираем индивидуально, в зависимости от специальности.</p> <p><br /></p> <p>Основные преимущества для Вас:</p> <p>1. Авторитетность и узнаваемость;</p> <p>2. Видео для ваших социальных сетей, сайта;</p> <p>3. Отличная реклама вашего частного кабинета, клиники;</p> <p>4. Новые клиенты (под видео оставим ваши контакты, ссылки).</p> <p>5. Возможность приобрести опыт в съемках на камеру.</p> <p><br /></p> <p>Индивидуальный график, частичная занятость, почасовая занятость.</p> <p>Работа без оплаты, только сотрудничество.</p> <p>Необходимо наличие своего кабинета для съемки.</p> <p>Пожалуйста, оставляйте резюме с фото.<br /></p> <p></p> <p>Также возможно продюсирование врачей/психологов если хотите стать блогером.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний ветеринарний лікар Вінницький обласний центр... 15000 грн.
Врач-стоматолог Стоматология Нова 40000 грн.
Дерматовенеролог косметолог АстраНова 20000 грн.
Сімейний лікар Ічнянський ЦПМСД договірна
Дефектолог Психологічна студія дитяч... 10000 грн.
Масажистка Natash massage 15000 грн.
Стоматолог ПП «Триширо» 15000 грн.
Медична сестра «ДжавелінMед» договірна
Адміністратор клініки «ДжавелінMед» договірна
Військовослужбовець медик за контрактом у ЗСУ Амур-Нижньодніпровський Р... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: