Вакансія Врач-онколог, химиотерапевт, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Врач-онколог, химиотерапевт (Навигатор, рекрутинговая компания). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Медицина, фармацевтика / Врач-онколог, химиотерапевт

На 11.08.2022 в нашій базі:  2211 вакансій,   181 резюме

Вакансія: Врач-онколог, химиотерапевт (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клиент, крупнейшая международная многопрофильная частная больница в Молдове. Объединяет более 200 врачей и лечит ежегодно более 70 000 пациентов. Больница работает по международным протоколам европейских и американских ассоциаций и применяет лучшие практики доказательной медицины.</p> <p>В поиске <strong>ВРАЧА — ОНКОЛОГА (химиотерапевта) из Украины.</strong></p> <p><strong>Вам предстоит:</strong></p> <ul><li>проводить прием пациентов и устанавливать диагноз;</li></ul><ul><li>назначать химиотерапию и иммунотерапию;</li></ul><ul><li>сопровождать пациентов при лечении;</li></ul><ul><li>сотрудничать со специалистами из зарубежных аффилированных больниц для согласования плана лечения.</li></ul><p><strong>У вас есть</strong>:</p> <ul><li>высшее образование — медицинское, интернатура — онкология;</li></ul><ul><li>профильный опыт работы от 5 лет;</li></ul><ul><li>знание английского языка — средний уровень;</li></ul><ul><li>уверенный пользователь ПК;</li></ul><ul><li>готовность к переезду в г. Кишинев, Республика Молдова;</li></ul><ul><li>опыт работы в развитых странах, либо длительные стажировки в онкобольницах развитых стран будут преимуществом.</li></ul><p><strong>Мы предлагаем:</strong></p> <ul><li>достойный уровень заработной платы;</li></ul><ul><li>график работы: 35 часов в неделю, без дежурств;</li></ul><ul><li><strong>• </strong><strong>возможны выезды на стажировки, конференции 2−3 раза в год;</strong></li></ul><ul><li>официальное трудоустройство.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний ветеринарний лікар Вінницький обласний центр... 15000 грн.
Врач-стоматолог Стоматология Нова 40000 грн.
Дерматовенеролог косметолог АстраНова 20000 грн.
Сімейний лікар Ічнянський ЦПМСД договірна
Дефектолог Психологічна студія дитяч... 10000 грн.
Масажистка Natash massage 15000 грн.
Стоматолог ПП «Триширо» 15000 грн.
Медична сестра «ДжавелінMед» договірна
Адміністратор клініки «ДжавелінMед» договірна
Військовослужбовець медик за контрактом у ЗСУ Амур-Нижньодніпровський Р... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: