Вакансія Медсестра інтенсивної терапії в клініку в Німеччині, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Медсестра інтенсивної терапії в клініку в Німеччині (ФЛП Малецкий А.Н.). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Медицина, фармацевтика / Медсестра інтенсивної терапії в клініку в Німеччині

На 07.10.2022 в нашій базі:  2884 вакансій,   180 резюме

Вакансія: Медсестра інтенсивної терапії в клініку в Німеччині (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:111000 грн
  • Місто:Німеччина
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Медсестри інтенсивної терапії</strong></p> <p>Дочірня лікарня Хардхейма, спеціалізується в галузі ортопедії, хірургії, внутрішньої медицини та гінекології. Також пропонується інтенсивна терапія. Разом із геріатричним центром у Вальдурні він утворює лікарняну асоціацію Хардхайм-Вальдурн.</p> <p>Наразі у лікарні 51 ліжко, 4 з них у реанімації та близько 115 співробітників.</p> <p><br />Сфера діяльності:</p> <ul><li>забезпечення та контроль життєдіяльності.</li><li>експлуатації медичних пристроїв.</li><li>введення ліків.</li><li>догляд за раною.</li><li>особистий догляд за становищем пацієнта.</li></ul><p>Що від вас очікується:</p> <ul><li>закінчене навчання з дипломом медсестри</li><li>професійний досвід роботи спеціалістом у відділеннях інтенсивної терапії</li><li>емпатична та вдячна поведінка</li><li>висока стійкість</li><li>акуратна та відповідальна робота</li><li>гнучкість</li><li>знання німецької мови не нижче рівня В1/B2</li></ul><p>Що пропонує вам компанія:</p> <ul><li>доброзичлива та неформальна робоча атмосфера</li><li>оплата відповідно до колективного договору (TVOD-P8: 3.108,44 € щомісячна брутто-зарплата)</li><li>додатковий колективно узгоджений пенсійний план із 10-кратною доплатою до частки працівника</li><li>13-а місячна зарплата</li><li>надбавки у розмірі € 255,00</li><li>робочий велосипед для особистого користування</li></ul><p>Інформація про місцезнаходження:</p> <p>Хардхайм розташований в районі Неккар-Оденвальд на півночі федеральної землі Баден-Вюртемберг, неподалік кордону з сусідніми федеральними землями Баварія і Гессен.</p> <p>Для того щоб розглянути вашу кандидатуру надішліть ваше розгорнуте резюме на наш офіційний імейл

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Массажист в спа салон Студия йоги АМ 10000 грн.
Врач-косметолог ФЛП Милютина Н. договірна
Врач-маммолог с опытом УЗИ ФЛП Милютина Н. договірна
Врач акушер-гинеколог ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Врач-онколог ФЛП Милютина Н. 20000 грн.
Сиделка - компаньонка пожилому человеку (можно с проживанием... Агентство Ваша няня 24200 грн.
Операційна медсестра в малу гінекологічну операційну Медицинский Центр «Гамета... 12000 грн.
Асистент стоматолога Консалтингова агенція «Ві... договірна
Масажистка (з проживанням) у Хорватію Classics of massage Dubro... 48000 грн.
Інженер з якості MOHI 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: