Вакансія Менеджер з продажів IT-послуг, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Менеджер з продажів IT-послуг ( IT-Solutions). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії IT, WEB фахівці / Менеджер з продажів IT-послуг

На 24.03.2023 в нашій базі:  4253 вакансій,   179 резюме

Вакансія: Менеджер з продажів IT-послуг (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>IT-Solutions — провідний системний інтегратор</strong>, що входить до ТОП-4 системних інтеграторів України. Експерт у галузі захисту й управління даними. Впроваджуємо сучасні рішення для ІТ-інфраструктури, надаємо послуги в сфері ІТ-консалтингу та інформаційної безпеки. Об'єднуємо експертів для цифрової трансформації бізнесу.</p> <p>Запрошуємо в свою команду <strong>менеджера з продажів IT-послуг</strong></p> <p><strong>Основні завдання:</strong></p> <ul><li>Ключове — виконувати особистий план продажів.</li><li>Працювати з існуючою базою корпоративних клієнтів, шукати нових клієнтів.</li><li>Супроводжувати клієнта: від призначення першої зустрічі до укладення угоди.</li><li>Активно співпрацювати з командою presales-фахівців.</li><li>Вести звітність в CRM.</li></ul><p><strong>Від кандидата ми очікуємо:</strong></p> <ul><li>Успішний досвід роботи в сфері системної інтеграції від 2 років.</li><li>Глибокі знання і розуміння специфіки продажів в IT.</li><li>Уміння вибудовувати довгострокові відносини з клієнтом.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Графік роботи — 09:00—18:00, п’ятниця до 17:00; субота-неділя — вихідні. Формат роботи в умовах воєнного часу — змішаний режим (віддалено і в офісі).</li><li>Офіційне працевлаштування та гарантії відповідно КЗпП.</li><li>Ми дбаємо про співробітників, в офісі маємо облаштоване укриття на час повітряних тривог та генератор, який забезпечує безперервну роботу системи опалення та водопостачання, в офісі тепло, є світло, стабільний зв’язок та вода.</li><li>Розвиток hard/soft skills, отримання сертифікації за рахунок компанії.</li><li>Перебуваємо в 10 хвилинах від метро «Лук'янівська».</li></ul><p>Детальніше про нас можна дізнатися на сайті it-solutions.ua/</p> <p>Чекаємо Ваше резюме на /></p> <p>Тетяна, HR-менеджер</p> <p>Тел.:...36</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Trainee PHP+JS Developer A-sol договірна
Головний спеціаліст з комп’ютерних мереж Київська обласна прокурат... 19000 грн.
Smm менеджер MK:Translations 12000 грн.
Smm менеджер WoodPosters договірна
Конструктор з написання макросів, VBA (CorelDRAW) Life-time договірна
DevOps Engineer IT Recruitment Solutions ... 288000 грн.
Machine Learning Engineer with Computer Vision IT Recruitment Solutions ... 162000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
C++ Unity 3D Developer IT Recruitment Solutions ... 172800 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 169200 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: