Вакансія Монтажник компьютерных сетей, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Монтажник компьютерных сетей (Компания «Фауст»). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії IT, WEB фахівці / Монтажник компьютерных сетей

На 28.05.2024 в нашій базі:  5683 вакансій,   98 резюме

Вакансія: Монтажник компьютерных сетей (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Обухів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><b>Вимоги:</b> Незакінчена вища, технічна освіта;<br />Базові знання, вміння працювати з витою парою та електроінструментом;<br />Вміння працювати з технологією пасивних оптичних мереж (PON), налаштування роутерів, WI-FI, IPTV, приставок;<br />Досвід роботи в сфері електрозв’язку (бажано);<br />Знання основ електро-, радіотехніки (вітається);<br />Вміння і навички монтажу електричних мереж;<br />Вміння працювати в команді, комунікабельність, відповідальність, мобільність, акуратність;<br />Бажання та прагнення зростати і розвивати свої знання та навички в сфері інформаційних технологій;<br />Віддаємо перевагу кандидатам без шкідливих звичок;<br />Наявність авто (вітається та компенсується);</p> <p><strong>Обов'язки:</strong> Побудова по оптичних лініях локальних мереж для доступу до INTERNET підприємства та домашній користувачів;<br />Монтаж кабельних каналів, прокладка кабелю по стояках и стінах, обслуговування локальних, комп’ютерних та телефонних мереж (домашніх та офісних), встановлення і налаштування активного обладнання;<br />Налаштування програмного забезпечення, підключення абонентів до роботи в INTERNET, діагностика комунікатора;<br />Ремонт пошкоджених ділянок мережі, модернизація лінейно -кабельного обладнання, прокладка магістральних, клієнтських ділянок мережі;<br />Підключення до INTERNET по оптиці та локальних мережах.</p> <p><strong>Умови</strong><strong>: </strong>5-денний робочий графік;<br />Цікава та динамічна робота в телекомунікаційній компанії;<br />Преміальна винагорода за добре виконану роботу, стабільна заробітня плата (ставка + премії), позаштатні та аварійні роботи компенсуються;<br />Офіційне працевлаштування згідно КЗоТ, відпустки, соц.пакет.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Фахівець з підтримки клієнтів (Німецька) - Рига Beta6 Technologies 61000 грн.
General manager, business builder for SaaS Octolink Inc. 60000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
IT Sales Manager (Менеджер з продажу) Itcapital 91000 грн.
IT Sales Manager (Менеджер з продажу) Itcapital 92000 грн.
IT Sales Manager (Менеджер з продажу) Itcapital 82100 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: