Вакансія Перукарів-колористів у топ салони Варшави 1500-2000$, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Перукарів-колористів у топ салони Варшави 1500-2000$ (Krasivo Project). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Краса та SPA-послуги / Перукарів-колористів у топ салони Варшави 1500-2000$

На 24.03.2023 в нашій базі:  4253 вакансій,   179 резюме

Вакансія: Перукарів-колористів у топ салони Варшави 1500-2000$ (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:65000 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вітаю, це мережа салонів краси <strong>Krasivo Project</strong>! Ми сучасний бьюті-простір, який надає високоякісний сервіс нашим Європейським клієнтам.</p> <p>Наші салони відчиняються по всій країні. Ми запрошуємо до співпраці професійних Перукарів-Колористів</p> <p><br /></p> <p>Місто роботи: <strong>Варшава р-н Урсус</strong></p> <p><strong>Що ти отримаєш, працюючи з нами</strong>:</p> <ul><li>повну допомогу з оформленням документів, працевлаштуванням та легалізацією</li></ul><ul><li>можливість заробляти від <strong>1500$-2000$</strong></li></ul><ul><li>кар'єрне зростання</li></ul><ul><li>корпоративне житло (перший місяць безкоштовно)</li></ul><ul><li>регулярне повне завантаження на 2 тижні вперед</li></ul><ul><li>графік роботи 18−22 змін / 10:00—20:30, або сформуємо разом</li></ul><ul><li>підтримка майстра-наставника, який допоможе у всіх робочих процесах</li></ul><ul><li>регулярні тематичні навчання та підвищення кваліфікації від топових інструкторів та спікерів з усього світу</li></ul><ul><li>корпоративні знижки на всі послуги у філіалах мережі</li></ul><ul><li>креативні тимбилдинги та заходи щомісячно</li></ul><ul><li>% від продажу косметичних засаобів</li></ul><p>Якщо ти</p> <ol><li>Маєш досвід роботи від 2 років</li> <li>Працюєш старанно в різних техніках, в схемах ( Аіртач/Тотал блонд/ Вихід з темного)</li> <li>Вмієш будувати довгострокові відносини з клієнтом</li> <li>Характеризуєш себе як порядний, доброзичливий, командний гравець, що швидко навчається</li> <li>Вивчаєш або розумієш польську мову</li></ol><p>Тоді ми вже хочемо з тобою познайомитись! Твоїми перевагами будуть: володіння іноземною мовою, приваблива зовнішність та відсутність шкідливих звичок.</p> <p>приготуй свої фотороботи і не зволікай та записуйся на співбесіду!   krasivo.project </p> <p> Viber WhatsApp Telegram 38093...77   48 884...71</p> <p>відділ працевлаштування Krasivo Project</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Рецепціоніст Бринь Володимир Миронович 10500 грн.
Майстер манікюру/педикюру Лисяк Я.В. 18000 грн.
Грумер в зоомагазин в с. Чайки ФОП ПАЛЕНА Н. договірна
Масажист ФОП Servizio Katerina 46720 грн.
Косметолог Салон красоты «Медсервис» 8000 грн.
Косметолог Салон красоты «Медсервис» договірна
Спеціаліст з лазерної епіляції Beauty_secret 22000 грн.
Адміністратор Beauty_secret 23000 грн.
Перукар Салон краси Люсьєн 15000 грн.
Грумер в зоомагазин в с. Чайки ФОП ПАЛЕНА Н. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: