Вакансія IT Sales Manager (Менеджер з продажу), Київ. Пошук роботи в Києві - Робота IT Sales Manager (Менеджер з продажу) (Itcapital). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії IT, WEB фахівці / IT Sales Manager (Менеджер з продажу)

На 17.06.2024 в нашій базі:  5794 вакансій,   98 резюме

Вакансія: IT Sales Manager (Менеджер з продажу) (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:82100 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Діяльність компанії:</p> <p>ITCapital - це міжнародна іт-компанія зі створення сучасних інтернет технологій: автоматизації бізнес-процесів та діджиталізація бізнесу. Наш основний напрямок - це development: розробка програмного забезпечення, розробка програм IOS та Android, створення корпоративних сайтів будь-якої складності, інтернет-маркетинг, розробка рішень на основі штучного інтелекту, створення технологій з VR/AR/3D. Додатковий напрямок компанії - школа навчання у сфері IT (IT CAPITAL SCHOOL). Інвестиційний фонд ITCAPITAL INVEST, благодійний фонд ITCAPITAL CHARITY. Подивіться у нас на сайті: itcapit.com</p> <p>Про посаду:</p> <p>Сейлз-менеджер - фахівець, який відповідає за первинне спілкування з клієнтом: від першого контакту та пропозиції послуг компанії до укладання угоди.</p> <p>Основне завдання менеджера з продажу - встановлювати партнерські відносини та приводити в компанію нових клієнтів.</p> <p>Обов'язки:</p> <p> ? Встановлення нових зв'язків і партнерств;</p> <p> ? Робота з клієнтами, що діють;</p> <p> ? Робота над новими клієнтами.</p> <p>Вимоги:</p> <p> ? Англійська мова на рівні розмовної/письмової;</p> <p> ? Якщо немає знань англійської, це не проблема, можна працювати на інші ринки;</p> <p> ? Вміння організовувати робочий процес віддалено;</p> <p> ? Активний користувач Інтернету;</p> <p> ? Навички спілкування з B2В;</p> <p> ? Відповідальність.</p> <p>Умови:</p> <p> ? Робота віддалена;</p> <p> ? Навчання на необхідні інструменти надаємо;</p> <p> ? Постійна підтримка керівника;</p> <p> ? Графік роботи - 8 год на день;</p> <p>початок часу роботи (на вибір 1 половина або 2 половина дня);</p> <p>Пристойний дохід без обмежень (від 10% з кожного проєкту замовника);</p> <p> ? Крутий колектив;</p> <p> ? Гарне керівництво;</p> <p> ? Додаткові бонуси у вигляді відвідування спортзалу та басейну за рахунок компанії, сертифікати за досягнення, відвідування майстер-класів, подарунки за добрі результати тощо.</p> <p>Кар‘єрний ріст:</p> <p>1. Sales manager (Junior)</p> <p>2. Sales manager (Senior)</p> <p>3. Sales manager (high level)</p> <p>4. Head of Sales</p> <p>5. Director of Sales Department </p> <p>6. CEO</p> <p>Кожен новий рівень дає цікаві плюшки у вигляді збільшеного відсотка доходу, класних подарунків, сертифікати майстерності, відвідування різних заходів за рахунок компанії, абонементи до спортзалу, особистий асистент та приз у вигляді авто.</p> <p>Наша філософія:</p> <p>1. Сьогодні я краще себе вчорашнього!</p> <p>2. Я відкрита, чесна, натуральна, командна людина!</p> <p>3. Ми творці того, чого ще не створювали інші, ми лідери!</p> <p>4. Ми приносимо цінність і користь світу!</p> <p>5. Ми одна велика сім‘я: кожен один за одного і завжди готовий дати руку підтримки!</p> <p>Наш принцип:</p> <p>- Будь відкритий!</p> <p>- Будь ефективний!</p> <p>- Будь чесний!</p> <p>- Будь креативний, але спирайся на факти!</p> <p>- Не веди подвійні ігри!</p> <p>- Взаємодій з людьми!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Тестувальник ПЗ BeAbleAgency 25000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Data Labeling Specialist Сплендідскор 24000 грн.
Інженер БПЛА Qubit Labs договірна
Начальник виробництва БПЛА Qubit Labs договірна
IT Support Engineer Playrix, компания договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: