Вакансія Викладач з гри на гітарі, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Викладач з гри на гітарі (Центр сімейного дозвілля (ФОП Кобець О.С.)). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Наука, освіта, переклади / Викладач з гри на гітарі

На 28.05.2024 в нашій базі:  5683 вакансій,   98 резюме

Вакансія: Викладач з гри на гітарі (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>ОПИС ВАКАНСІЇ</p> <p><strong>Центр сімейного дозвілля по проспекту Науки (Голосіївський район) шукає викладача з гри на гітарі для дітей.</strong></p> <p><strong> </strong><strong><br /></strong><strong>Кого ми чекаємо:</strong></p> <ul><li>людину, яка може та любить навчати дітей та отримує задоволення від цього;</li><li>людину, яка буде робити якісну та цікаву подачу матеріалу для дітей, </li><li>людину, здатну розуміти потреби учнів в навчанні та вміти організовувати заняття в залежності від цих потреб.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong><br /></p> <ul><li>повна вища освіта;</li><li>досвід роботи викладання (від 2 років);</li><li>грамотна мова (володіння українською мовою);</li><li>поважне ставлення до дітей та дорослих, відповідальність, порядність, стресостійкість, доброзичливість, пунктуальність та дисциплінованість.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Часткова зайнятість (гнучкий графік). Графік роботи оговорюється.</li><li>З/п за домовленістю (оговорюється на співбесіді). Премії за результатами роботи.</li><li>Комфортні умови праці, дружній колектив, своєчасна оплата.</li></ul><p>Будемо раді бачити позитивну і бажаючу розвиватися у викладацькому напрямку людину!</p> <p>Якщо вас зацікавила наша пропозиція та ви готові працювати у нашому Центрі, надійшліть ваше резюме із зазначенням бажаної заробітної плати за адресою: обов’язково з Вами зв’яжемось!</p> <p>Чекаємо Ваші резюме!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач італійської мови Школа англійської мови «L... 15000 грн.
Вихователь дитячого садка Мережа дитячих клубів «Со... 8000 грн.
Автор з написання дипломних, курсових, контрольних робіт з е... ІК «AstraNET» 18000 грн.
Автор з написання дипломних, курсових з іноземної філології ІК «AstraNET» 20000 грн.
Автор з написання студентських робіт з природничих наук ІК «AstraNET» 18000 грн.
Автор з написання студентських робіт з туризму та готельно-р... ІК «AstraNET» 18000 грн.
Автор з написання дипломних, курсових робіт з психологїї ІК «AstraNET» 18000 грн.
Автор з написання дипломних, курсових робіт з юридичних дисц... ІК «AstraNET» 18000 грн.
Викладач англійської, німецької мов Афина, учебный центр 21000 грн.
Репетитор начальных классов Ольга Зикратая 200 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: