Вакансія Регіональний менеджер із залучення клієнтів, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Регіональний менеджер із залучення клієнтів (Кит-групп). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Банківська справа, ломбарди / Регіональний менеджер із залучення клієнтів

На 17.06.2024 в нашій базі:  5794 вакансій,   98 резюме

Вакансія: Регіональний менеджер із залучення клієнтів (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:60000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p><strong>Компанія «KИТ Груп»</strong> — лідер на ринку фінансових послуг більше ніж 15 років і ми вітаємо тебе у світі фінансових можливостей та крутих досягнень! Ми прихильники ефективних рішень і передових технологій, які забезпечують клієнтів найкращими фінансовими продуктами.</p> <p>Наразі ми знаходимось в пошуку не просто <strong>Спеціаліста із залучення клієнтів</strong>, а лідера, який перетворить потреби потенційних клієнтів на угоди постійних клієнтів.</p> <p>Головне завдання — створювати зв’язки, зміцнювати стосунки та зрощувати довіру, дозволяючи нам розкрити твій потенціал. Кожен наш клієнт — це можливість, не лише масштабуватись, а й змінити фінансове майбутнє на краще. Якщо приймеш виклик — станеш частиною нашої історії успіху, <strong>Welcome on board</strong><strong>!</strong></p> <p><strong>Що для нас важливо:</strong></p> <ul><li>Мати досвід в продажах в різних сферах (торгівля / фінанси / страхування та інші).</li><li>Вміти ефективно спілкуватися з різними людьми, вміти аргументувати та працювати з запереченнями, мати бажання досягати конкретних цілей при спілкуванні з Клієнтами.</li><li>Працювати з готовими скриптами (шаблонами) в роботі з холодними лідами (база надається нами).</li><li>Вміти презентувати продукт (або послугу).</li><li>Вміти аналізувати нагальні умови і потреби клієнта.</li><li>Здатність мислити нестандартно та знаходити креативні рішення для залучення клієнтів.</li><li>Презентабельний зовнішній вигляд, грамотність в комунікації.</li><li>Розуміння локального клієнтського потенціалу (аналізувати місцевий ринок, виявляти потреби, а також вивчати конкурентів).</li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>Залучати нових Клієнтів, шляхом зустрічей та холодних дзвінків.</li><li>Працювати з власною клієнтською базою.</li><li>Супроводжувати Клієнта від першого контакту до самої угоди.</li><li>Проводити Клієнтам крос продажі інших послуг.</li><li>Працювати в CRM системі.</li><li>Вивчати та аналізувати конкурентне середовище на закріпленому регіоні.</li></ul><p><strong>Що пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Стабільну заробітну плату, вище ринкового рівня.</li><li>Додаткову систему бонусів (% від власних продажів).</li><li>Формат роботи, який не вимагає прив’язки до офісу.</li><li>Навчання і підтримку в роботі.</li><li>Кар'єрні перспективи і ріст в компанії (кожний співробітник має першочергове право на внутрішні вакансії, від Тім-Лідера до Керівника Напрямку).</li><li>Додатковий вихідний день в День Твого Народження (це приємно;)))</li></ul><p>Якщо Ви готові приєднатися до нашої команди та розвиватися разом з нами, надсилайте своє резюме. Ми будемо раді познайомитися з Вами та обговорити можливості співпраці!</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Кассир в пункт обмена валют ООО "ФК АБСОЛЮТ ФИНАНС ГР... 17600 грн.
Касир в пункт Обміну Валют Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
TechOps Nataliia Shypelyk Recruit... 60000 грн.
Оцінювач бізнесу та нематеріальних активів (2.1, 2.2) ГК Парето 50000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Помічник відділу фінансів (Лівий берег) Wanted 22000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: