Персонал Київ: резюме та пошук співробітників в Києві, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Києві швидко, шукаю резюме в місті Київ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Києві. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Києві, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Києві!

Резюме: Керівник відділу промотування, Project manager creative services (Київ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Київ
 • Досвід роботи: 22 рок. 8 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • Керівник ефірного промо ТОВ "Хмарочос Медіа" (Q-TV, ОЦЕ ТБ)

  Багаторічний досвід роботи у промовідділах 4-х телеканалів, із різною ЦА, одного з провідних медіахолдингів, дозволив мені накопичити необхідні знання у своїй професійній сфері та отримати посаду керівника відділу. Під моїм керівництвом працювало 15 різних за фахом співробітників: режисери, копірайтери, дизайнери, художники, звукорежисери, диктори. Відповідно до брифів я складала ТЗ для всіх членів команди. Разом із копірайтерами та режисерами працювала над розробкою ідей та концептуальним підходом у промотуванні (рекламуванні) ефірного контенту. За необхідністю, вносила зміни (правки) на всіх етапах виконаних робіт. Несла відповідальність за кінцевий результат. Підтримувала взаємозв'язок із іншими підрозділами холдингу: відділ маркетингу, комерційний відділ, ефірний відділ.

 • Режисер телепрограми ТОВ "Хмарочос Медіа" (Q-TV)

  Отримала досвід у сфері виробництва телевізійної програми про комп'ютерні ігри, хронометраж якої складає 20-25 хв. Виконувала відеомонтаж сюжетів різних за змістом та різної складності. Здійснювала пошук відповідного відео матеріалу в мережі інтернет. Частково займалась саунд дизайном. Відповідно до технічних вимог готувала програму до виходу в ефір. Працювала за сумісництвом.

 • Режисер промо анонсів StarLightMedia (СТБ, Куй ТБ, Qtv)

  Отримала досвід у виробництві промо роликів для різної (за будь-якими критеріями) цільової аудиторії. Виконувала відеомонтаж анонсів (тізерів, шоурілів, трейлерів), відповідно до брифів та тз для подальшої трансляції їх в ефірі. Розробляла ідеї для промотування ефірного контенту, працювала із копірайтером, диктором та звукорежисером.

 • Режисер відео монтажу Star Media

  Виконувала відеомонтаж телесеріалу, досвід багатокамерного монтажу. Працювала за сумісництвом.

 • Менеджер з зовнішньої реклами РІА "БілОТ"

  Досвід роботи в рекламній агенції, а саме у сфері продажу реклами на зовнішніх конструкціях (білборди, сітілайти). Розробка пропозицій для клієнтів агенції, підбір адресних програм, розміщення рекламних кампаній (Банк "Аваль"), підготовка фінансових звітів, договорів, контроль виплат, комунікація із підрядниками.

 • Офіс-менеджер РІА "БілОТ"

  Всі процеси, пов'язані з функціонуванням організації: реєстрація кореспонденції, розподіляла документацію по відділах, вела облік дзвінків і звернень, стежила за постачанням працівників офісу всім необхідним, займалась організацією зустрічей відвідувачів, нарад і брифінгів.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: