Вакансія Касир в пункт Обміну Валют, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Касир в пункт Обміну Валют (Ломбард "КОМОД"). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Банківська справа, ломбарди / Касир в пункт Обміну Валют

На 25.07.2024 в нашій базі:  5882 вакансій,   99 резюме

Вакансія: Касир в пункт Обміну Валют (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Черкаси
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо на постійну роботу <strong>Касира пункту обміну валют.</strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування із першого дня роботи;</li><li>Виплата заробітної плати 2 рази на місяць, <strong>без затримок у чітко встановлені дати</strong>;</li><li>Графік роботи 3/3 дня з 08.00 до 19.00;</li><li>Високий рівень безпеки;</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Чесність, порядність, відповідальність, уважність, доброзичливість, пунктуальність;</li><li>Вміння аналізувати ринок;</li><li>Бажаний досвід роботи у пункті обміну валют;</li><li>Знання видів та ознак валют;</li><li>Вміння працювати з грошима та клієнтами;</li><li>Досвід роботи з готівкою;</li><li><strong>Відсутність шкідливих звичок! ;</strong></li><li>Знання ПК на рівні користувача;</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Аналіз валютного ринку для ухвалення своєчасних рішень;</li></ul><ul><li>Розрахунково — касові операції щодо обміну валюти;</li></ul><ul><li>Ведення супровідної документації;</li><li>Здача звітності;</li><li>Дотримання вимог посадової інструкції;</li></ul><p><strong>Чекаємо на Ваше резюме за адресою: з фото розглядаються в першу чергу !</p> <ul><li><strong>З питань вакансії дзвоніть:   </strong>093 833 79 76 Олександр</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Касир відділення банку АТ «АБ «Радабанк» договірна
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Оцінювач товару Пятак, Пятачок 13600 грн.
Комплаєнс-менеджер Cardif 45000 грн.
Економіст СП Оптима Фарм договірна
Економіст СП Оптима Фарм договірна
Заступник начальника відділу з фінансового моніторингу АТ «АБ «Радабанк» договірна
Кассир в пункт обмена валют ООО "ФК АБСОЛЮТ ФИНАНС ГР... 17600 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: