Вакансія Працівник у китайських ресторанах у Відні, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Працівник у китайських ресторанах у Відні (PPGroup). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Працівник у китайських ресторанах у Відні

На 03.07.2022 в нашій базі:  1744 вакансій,   192 резюме

Вакансія: Працівник у китайських ресторанах у Відні (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:60000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Австрія<br /></p> <p>Мережа китайських ресторанів</p> <p>запрошує чоловіків, жінок та подружніх пар!</p> <p>Робота у ресторані. Азіатська кухня. Суші роли та гриль.</p> <p>Перевірено нашими клієнтами вже 4 роки!</p> <p>Допомога на кухні та в залі.</p> <p>Ставка першого місяця 1100–1200 євро. З наступного місяця зарплата піднімається за якістю роботи працівника за величиною ресторану обов'язків тощо.</p> <p>Сушиста ставка від 1500-1600 €</p> <p>Якщо ви знаєте німецьку/англійську мову, ставка вища за домовленістю</p> <p>Є можливість перейти до бару або процесу приготування їжі.</p> <p>Проживання безкоштовно чи над рестораном, чи неподалік.</p> <p>Їжа безкоштовно: годують багато та добре плюс напої</p> <p>Графік роботи з 10:30 до 22:30 Але, можливо, з перервою</p> <p>Перевірено неодноразово нашими клієнтами!</p> <p>Деталі відео та фотографії на вимогу!</p> <p>Треба резюме+фото на повне зростання.</p> <p><br /></p> <p>!!! Робимо європейські робочі запрошення під візу та біо, термінові та прості для всіх країн:<br />- Румунські запрошення<br />- Польські запрошення<br />- Чеські запрошення<br /></p> <p>+48 511 671 599 (Viber, WhatsApp)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Повар ЕТ «Димитър Чифильонов 74... 28000 грн.
Официант ЕТ «Димитър Чифильонов 74... 16000 грн.
Повар Саrbonella договірна
Официант Ресторан Везувий 35000 грн.
Продавець-бариста у кав`ярню ФОП Плищук Михаил Ярослав... договірна
Продавець в кондитерський магазин ФОП Плищук Михаил Ярослав... договірна
Мийник посуду. Надаємо житло ТОВ «КУБЕРТЕН» договірна
Повар универсал Версаль 39000 грн.
Администратор в гостиницу Гостиница «Bansay» 10000 грн.
Бармен Сеть ресторанов «Пузата Х... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: