Вакансія Помічник/ця по дому, в сім'ях, Гамбург, Мюнстер (Німеччина), Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Помічник/ця по дому, в сім'ях, Гамбург, Мюнстер (Німеччина) (ФЛП Малецкий А.Н.). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Домашній сервіс / Помічник/ця по дому, в сім'ях, Гамбург, Мюнстер (Німеччина)

На 06.10.2022 в нашій базі:  2884 вакансій,   180 резюме

Вакансія: Помічник/ця по дому, в сім'ях, Гамбург, Мюнстер (Німеччина) (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:78000 грн
  • Місто:Німеччина
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Пропонується вакансія - Помічник/ця по дому, в сім'ях, для літніх людей та одиноких людей у ??містах Мюнстер, Гамбург. </p> <p>Робота офіційна, підписується контракт на 2-3 роки. На термін договору робиться тимчасовий дозвіл на проживання.</p> <p><br /></p> <p>Що потрібно робити:</p> <ul><li>допомога в послугах по дому для сімей, літніх людей та одиноких людей у ??побутовій діяльності: прибирання, прання, прасування, тощо. </li><li>ви відвідуєте сім'ї за графіком і в кожній сім'ї виконуєте якусь послугу, яку вони замовляють.</li><li>добиратися до клієнтів потрібно на автобусі, метро чи велосипеді, посвідчення водія не потрібне.</li></ul><p>Що від вас очікується:</p> <ul><li>знання розмовної англійської або німецької мови</li><li>дружелюбне та чуйне ставлення</li><li>задоволення від домашніх справ</li><li>бажання вивчити німецьку мову</li></ul><p>Що пропонує вам компанія:</p> <ul><li>40-годинний робочий тиждень (8 годин на день, 2 вихідні). </li><li>Оплата за контрактом – 12 євро/година брутто. За 40-годинний робочий тиждень за місяць виходить 2112-2208 євро на місяць брутто. І завжди можна домовитись на додаткові години.</li><li>відшкодування витрат на переїзди до клієнтів, короткі поїздки завдяки інтелектуальному графіку відвідування клієнтів</li><li>надання службового велосипеда</li><li>пенсійна схема компанії</li></ul><p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домашня робітниця, вахта по 14 діб, Проців Агентство Домашнього Перс... 24000 грн.
Гувернантка-помічниця по дому, вахта Агентство Домашнього Перс... 39000 грн.
Робітниця по господарству Агентство Домашнього Перс... 24000 грн.
Помічниця по господарству, вахта Агентство Домашнього Перс... договірна
Домашня працівниця Агентство Домашнього Перс... 20000 грн.
Гувернантка зі знанням англійської мови, вахта Агентство Домашнього Перс... 22000 грн.
Няня Полехина Ю. 24000 грн.
Помощница (приготовление еды уход по дому), Ирпень Полехина Ю. 22500 грн.
Няня в Ирпень (с проживанием) Полехина Ю. 24000 грн.
Няня в Ирпень (с проживанием) Полехина Ю. 24000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: