Вакансія Перукар, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Перукар (Вінницький обласний центр зайнятості). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

Вакансія: Перукар (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:9000 грн
  • Місто:Бершадь
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги, побажання: </strong></p><ul><li>Знання правил, прийомів і способів виконання робіт за видами перукарських послуг; асортименту матеріалів, що використовуються в перукарні практиці, їх призначення та застосування.</li><li>Знання напрямків моди, сучасних видів модельних стрижок, зачісок.</li><li>Володіння основами моделювання зачіски.</li><li>Знання пристроїв і правил експлуатації апаратури, перукарського інструменту. Види, асортимент матеріалів, що використовуються в перукарні практиці, їх призначення та застосування;</li></ul><p><strong>Обов'язки: </strong></p><ul><li>Здійснює стрижку волосся (просту і модельну).</li><li>Виконує укладання волосся відповідно до напрямів сучасної моди і індивідуальних особливостей особи замовника.</li><li>Здійснює завивку волосся на бігуді, щипцями і електричним способом (перманент).</li><li>Здійснює хімічну завивку і фарбування волосся різними способами.<br /></li><li>Виконує знебарвлення, блондування, мелірування волосся.</li></ul><p><strong>Умови: </strong></p><ul><li>Робота у перукарні м.Бершадь </li><li>П'ятиденний робочий тиждень з 8.00 до 17.00</li></ul><p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Рецепціоніст Бринь Володимир Миронович 10500 грн.
Майстер манікюру/педикюру Лисяк Я.В. 18000 грн.
Грумер в зоомагазин в с. Чайки ФОП ПАЛЕНА Н. договірна
Масажист ФОП Servizio Katerina 46720 грн.
Косметолог Салон красоты «Медсервис» 8000 грн.
Косметолог Салон красоты «Медсервис» договірна
Спеціаліст з лазерної епіляції Beauty_secret 22000 грн.
Адміністратор Beauty_secret 23000 грн.
Перукар Салон краси Люсьєн 15000 грн.
Грумер в зоомагазин в с. Чайки ФОП ПАЛЕНА Н. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: