Вакансія Системний адміністратор серверного обладнання, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Системний адміністратор серверного обладнання (Комунальне підприємство «Інформатика»). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор серверного обладнання

На 24.03.2023 в нашій базі:  4253 вакансій,   179 резюме

Вакансія: Системний адміністратор серверного обладнання (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <ul><li>Досвід з адміністрування систем віртуалізації VMWare ESXi та ProxMox.</li> <li>Досвід експлуатації та моніторингу систем безперебійного живлення General Electric та APC.</li> <li>Досвід роботи з SAN та системами збереження даних Dell/EMC.</li> <li>Досвід налаштування та адміністрування серверних операційних систем BSD/Linux/Windows.</li> <li>Знання серверного обладнання Hewlett-Packard, Dell, Lenovo та інших, засобів віддаленого адміністрування серверів (ILO, iDRAC тощо).</li> <li>Досвід з адміністрування сервісів Microsoft: Active Directory, Exchange, DHCP, DNS, IIS, RDP, DFS, RADIUS, WSU.</li><li>Знання Network (TCP/IP, DNS, DHCP, NAT, FIreWall, розуміння VPN). Розуміння моделі OSI.</li><li>Розуміння загальних принципів інформаційної безпеки.</li><li>Підтримка, обслуговування, налаштування та діагностика несправностей серверного обладнання.</li><li>Робота з обладнанням (Fortinet, Juniper, HP, NSX/ENIX).</li><li>Налаштування політик доступу.</li><li>Підключення/налаштування vpn.</li><li>Менеджмент звернень працівників (офісних та віддалених) та їх обробка.</li><li>Підбір, встановлення та налаштування фізичного мережевого обладнання.</li><li>Облік серверного обладнання.</li><li>Досвід роботи з продуктами Atlassian.</li><li>Робота з різними vms.</li><li>Знання ринку систем/обладнання відеоспостереження.</li><li>Знання правил побудови відеоспостереження – від монтажу до пусконалагодження.</li><li>Вміння працювати з проектною документацією.</li><li><strong>Буде плюсом:</strong> </li><li>Досвід роботи з системами моніторингу та оповіщення.</li> </ul><p>Обов'язки: </p> <ul><li>Управління і координація менеджерів/інженерів</li></ul><p>Умови: </p> <ul><li>Випробувальний термін до 3-х місяців.</li><li>Можливий наднормовий робочий день.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Trainee PHP+JS Developer A-sol договірна
Головний спеціаліст з комп’ютерних мереж Київська обласна прокурат... 19000 грн.
Smm менеджер MK:Translations 12000 грн.
Smm менеджер WoodPosters договірна
Конструктор з написання макросів, VBA (CorelDRAW) Life-time договірна
DevOps Engineer IT Recruitment Solutions ... 288000 грн.
Machine Learning Engineer with Computer Vision IT Recruitment Solutions ... 162000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
C++ Unity 3D Developer IT Recruitment Solutions ... 172800 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 169200 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: