Вакансія Помічник системного адміністратора, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Помічник системного адміністратора (Комунальне підприємство «Інформатика»). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії IT, WEB фахівці / Помічник системного адміністратора

На 24.03.2023 в нашій базі:  4253 вакансій,   179 резюме

Вакансія: Помічник системного адміністратора (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:27000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <ul><li>Підтримка системи відеоспостереження та робочих місць користувача;</li><li>Створення облікових записів;</li><li>Управління правами доступу;</li><li>Адміністрування;</li><li>Знання операційних систем на рівні користувача (Windows, Linux, MacOS);</li><li>Розуміння Network (TCP/IP, DNS, DHCP, NAT, FIreWall, розуміння VPN) та моделі OSI;</li><li>Знання офісної периферійної техніки (комп’ютери, планшети, принтери, БФП);</li><li>Досвід роботи з продуктами Atlassian;</li><li>Підключення/налаштування vpn.</li><li><strong>Буде плюсом:</strong><br /><ul><li>Досвід роботи з системами моніторингу та оповіщення.</li></ul></li></ul><p>Обов'язки: </p> <ul><li>Менеджмент звернень працівників (офісних та віддалених) та їх обробка;</li> <li>Підготовка доступів та офісної техніки до виходів нових співробітників;</li> <li>Підбір, встановлення та налаштування фізичного мережевого обладнання;</li> <li>Менеджмент розхідних матеріалів;</li> <li>Діагностика та модульний ремонт офісної техніки, робота з підрядниками;</li> <li>Облік IT обладнання.</li> </ul><p>Умови: </p> <ul><li>Випробувальний термін до 3-х місяців;</li><li>Можливий наднормовий робочий день.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Trainee PHP+JS Developer A-sol договірна
Головний спеціаліст з комп’ютерних мереж Київська обласна прокурат... 19000 грн.
Smm менеджер MK:Translations 12000 грн.
Smm менеджер WoodPosters договірна
Конструктор з написання макросів, VBA (CorelDRAW) Life-time договірна
DevOps Engineer IT Recruitment Solutions ... 288000 грн.
Machine Learning Engineer with Computer Vision IT Recruitment Solutions ... 162000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
C++ Unity 3D Developer IT Recruitment Solutions ... 172800 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 169200 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: