Вакансія Оператор(ка) ефіру (Суспільне Львів), Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Оператор(ка) ефіру (Суспільне Львів) (Суспільне Мовлення). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Дизайн, творчість / Оператор(ка) ефіру (Суспільне Львів)

На 25.07.2024 в нашій базі:  5882 вакансій,   99 резюме

Вакансія: Оператор(ка) ефіру (Суспільне Львів) (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Суспільне Мовлення</strong> — найбільша незалежна медіакомпанія України. Ми не залежимо від олігархів чи політиків, не обслуговуємо жодних державних органів політичних сил чи структур. Суспільне належить українському суспільству і фінансується з податків усіх громадян. Суспільне Мовлення — незмінне у лідерах із дотримання журналістських стандартів. 7,7 млн. підписані на Суспільне в соціальних мережах, з них 4 млн. — на регіональних платформах. Суспільне — офіційний транслятор Євробачення, Олімпіади та Паралімпіади. Суспільне Мовлення є членом Європейської мовної спілки, ми активно співпрацюємо з іноземними суспільними медіа (ВВС, DW, NHK, TVP та ін.).</p> <p>Під час війни ми 24\7 даємо новини з першоджерел на ТВ, радіо, сайтах та YouTube, Facebook, Instagram, Telegram, Viber. У нас найширше в країні радіопокриття, у тому числі на окупованих територіях. Ми документуємо злочини Росії та проводимо журналістські розслідування.</p> <p>Ми запрошуємо вас приєднатися до команди, що забезпечує доступ ваших рідних та близьких, друзів та знайомих, усіх українців — до чесної та неупередженої інформації.</p> <p></p> <p><strong><strong>Ключові завдання</strong></strong><strong>:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>Проведення та контроль прямих трансляцій, видача оперативної графіки (титрів).</li><li>Комунікація з внутрішніми та зовнішними постачальниками джерел прямоефірного сигналу та відео.</li><li>Робота з ефірним плейлистом Cinegy в т.ч. з редагуванням вторинних подій (в т.ч. графічних елементів).</li><li>Контроль видачі реклами, спонсорських проявів та анонсів.</li><li>Стеження за коректністю роботи обладнання та програм, що забезпечують ефірне мовлення телеканалу.</li><li>Перевірка зовнішніх сигналів що надходять по SDI або IP в т.ч. в ПЗ vMix.</li><li>Прийом/передача файлів в т.ч. FTP.</li></ul><p><strong><strong><strong>Ми запросимо Вас на співбесіду, якщо Ви маєте</strong> :</strong></strong></p> <p><strong><strong><br /></strong></strong></p> <ul><li>Вищу освіту відповідного напрямку підготовки (бакалавр).</li><li>Досвід роботи від 1 року.</li><li>Стійкість до стресів, вміння швидко приймати рішення.</li><li>Пунктуальність.</li><li>Рівень англійської мови — технічний (читання інтерфейсів програм та пристроїв, документації).</li><li>Знання — ПЗ Cinegy, ПЗ VMix,</li><li>Відмінне володіння державною мовою.</li><li>Знання Закону України «Про суспільні медіа України», Статуту АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».</li></ul><p><strong>Долучившись до команди Суспільного, Ви отримаєте:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування і всі соціальні гарантії.</li><li>Позмінний графік роботи.</li><li>Можливість працювати з різноманітним творчим колективом в масштабі всієї країни.</li><li>Цікаві професійні виклики та завдання.</li></ul><p><strong>Якщо Вас зацікавила вакансія, надсилайте, будь ласка, резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Майстер на ремонт одягу та підгон одягу іноді пошиття Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Кравець-швачка, закрійник інпошив Ательє класа Люкс Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Садівник Landscape Creator 35000 грн.
Видеограф PromotionStyle 15000 грн.
Модель, фотомодель PromotionStyle 40000 грн.
Модель в рекламу инструмента PromotionStyle 40000 грн.
Художник-викладач в творчу студію Арт-Студія «Творча Кухня» 8000 грн.
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: