Вакансія Монтажер-звукорежисер радіо-телевізійних програм, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Монтажер-звукорежисер радіо-телевізійних програм (Суспільне Мовлення). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Дизайн, творчість / Монтажер-звукорежисер радіо-телевізійних програм

На 25.07.2024 в нашій базі:  5882 вакансій,   99 резюме

Вакансія: Монтажер-звукорежисер радіо-телевізійних програм (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Суспільне Мовлення</strong> – найбільша незалежна медіакомпанія України. Ми не залежимо від олігархів чи політиків, не обслуговуємо жодних державних органів політичних сил чи структур. Суспільне належить українському суспільству і фінансується з податків усіх громадян. Суспільне Мовлення — незмінне у лідерах із дотримання журналістських стандартів. 7,7 млн. підписані на Суспільне в соціальних мережах, з них 4 млн. — на регіональних платформах. Суспільне — офіційний транслятор Євробачення, Олімпіади та Паралімпіади. Суспільне Мовлення є членом Європейської мовної спілки, ми активно співпрацюємо з іноземними суспільними медіа (ВВС, DW, NHK, TVP та ін.).</p> <p>Під час війни ми 24\7 даємо новини з першоджерел на ТВ, радіо, сайтах та YouTube, Facebook, Instagram, Telegram, Viber. У нас найширше в країні радіопокриття, у тому числі на окупованих територіях. Ми документуємо злочини Росії та проводимо журналістські розслідування.</p> <p>Ми запрошуємо вас приєднатися до команди, що забезпечує доступ ваших рідних та близьких, друзів та знайомих, усіх українців — до чесної та неупередженої інформації.</p> <p></p> <p><strong><strong>Ключові завдання</strong>:</strong></p> <ul><li>Звуковий дизайн та обробка для радіо-ефіру.</li><li>Монтаж аудіофайлів для чіткого входу/виходу в ефір.</li><li>Видача програм та рекламних матеріалів для радіо-ефіру.</li><li>Архівування радійних програм.</li><li>Запис та монтаж радіо-програм з авторами творів.</li><li>Музичне оформлення та монтаж авторських творів митців.</li><li>Підготовка студії та видача прямих ефірів на радіо.</li><li>Редагування синхронів та дотримання стандартів радіо під час прямих ефірів.</li><li>Підбір музики для телепрограм та відеоматеріалів.</li></ul><p><strong><strong><strong>Ми запросимо Вас на співбесіду, якщо Ви маєте</strong>:</strong></strong></p> <ul><li>Вищу освіту технічного напряму.</li><li>Досвід роботи буде перевагою.</li><li>Мотивацію до саморозвитку та самонавчання.</li><li>Вміння працювати в команді.</li><li>Рівень англійської мови A2+.</li><li>Відмінне володіння програмами Windows, macOS, vMix, RadioBoss, WaveLab.</li><li>Знання Закону України «Про суспільні медіа України», Статуту АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».</li><li>Відмінне володіння українською мовою.</li></ul><p><strong>Долучившись до команди Суспільного, Ви отримаєте:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування та всі соціальні гарантії.</li><li>Можливість працювати з різноманітним творчим колективом у масштабі всієї країни.</li><li>Цікаві професійні виклики та завдання.</li></ul><p><strong><strong>Якщо Вас зацікавила вакансія, надсилайте, будь ласка, резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.</strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:



Вакансія Компанія Зарплата
Майстер на ремонт одягу та підгон одягу іноді пошиття Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Кравець-швачка, закрійник інпошив Ательє класа Люкс Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Садівник Landscape Creator 35000 грн.
Видеограф PromotionStyle 15000 грн.
Модель, фотомодель PromotionStyle 40000 грн.
Модель в рекламу инструмента PromotionStyle 40000 грн.
Художник-викладач в творчу студію Арт-Студія «Творча Кухня» 8000 грн.
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: