Вакансія Регіональний менеджер із залучення клієнтів, Київ. Пошук роботи в Києві - Робота Регіональний менеджер із залучення клієнтів (Кит-групп). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

вакансії Києві / вакансії Банківська справа, ломбарди / Регіональний менеджер із залучення клієнтів

На 25.07.2024 в нашій базі:  5882 вакансій,   99 резюме

Вакансія: Регіональний менеджер із залучення клієнтів (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:60000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p><strong>Компанія «KИТ Груп»</strong> — лідер на ринку фінансових послуг більше ніж 15 років і ми вітаємо тебе у світі фінансових можливостей та крутих досягнень! Ми прихильники ефективних рішень і передових технологій, які забезпечують клієнтів найкращими фінансовими продуктами.</p> <p>Наразі ми знаходимось в пошуку не просто <strong>Спеціаліста із залучення клієнтів</strong>, а лідера, який перетворить потреби потенційних клієнтів на угоди постійних клієнтів.</p> <p>Головне завдання — створювати зв’язки, зміцнювати стосунки та зрощувати довіру, дозволяючи нам розкрити твій потенціал. Кожен наш клієнт — це можливість, не лише масштабуватись, а й змінити фінансове майбутнє на краще. Якщо приймеш виклик — станеш частиною нашої історії успіху, <strong>Welcome on board</strong><strong>!</strong></p> <p><strong>Що для нас важливо:</strong></p> <ul><li>Мати досвід в продажах в різних сферах (торгівля / фінанси / страхування та інші).</li><li>Вміти ефективно спілкуватися з різними людьми, вміти аргументувати та працювати з запереченнями, мати бажання досягати конкретних цілей при спілкуванні з Клієнтами.</li><li>Працювати з готовими скриптами (шаблонами) в роботі з холодними лідами (база надається нами).</li><li>Вміти презентувати продукт (або послугу).</li><li>Вміти аналізувати нагальні умови і потреби клієнта.</li><li>Здатність мислити нестандартно та знаходити креативні рішення для залучення клієнтів.</li><li>Презентабельний зовнішній вигляд, грамотність в комунікації.</li><li>Розуміння локального клієнтського потенціалу (аналізувати місцевий ринок, виявляти потреби, а також вивчати конкурентів).</li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>Залучати нових Клієнтів, шляхом зустрічей та холодних дзвінків.</li><li>Працювати з власною клієнтською базою.</li><li>Супроводжувати Клієнта від першого контакту до самої угоди.</li><li>Проводити Клієнтам крос продажі інших послуг.</li><li>Працювати в CRM системі.</li><li>Вивчати та аналізувати конкурентне середовище на закріпленому регіоні.</li></ul><p><strong>Що пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Стабільну заробітну плату, вище ринкового рівня.</li><li>Додаткову систему бонусів (% від власних продажів).</li><li>Формат роботи, який не вимагає прив’язки до офісу.</li><li>Навчання і підтримку в роботі.</li><li>Кар'єрні перспективи і ріст в компанії (кожний співробітник має першочергове право на внутрішні вакансії, від Тім-Лідера до Керівника Напрямку).</li><li>Додатковий вихідний день в День Твого Народження (це приємно;)))</li></ul><p>Якщо Ви готові приєднатися до нашої команди та розвиватися разом з нами, надсилайте своє резюме. Ми будемо раді познайомитися з Вами та обговорити можливості співпраці!</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Касир відділення банку АТ «АБ «Радабанк» договірна
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Оцінювач товару Пятак, Пятачок 13600 грн.
Комплаєнс-менеджер Cardif 45000 грн.
Економіст СП Оптима Фарм договірна
Економіст СП Оптима Фарм договірна
Заступник начальника відділу з фінансового моніторингу АТ «АБ «Радабанк» договірна
Кассир в пункт обмена валют ООО "ФК АБСОЛЮТ ФИНАНС ГР... 17600 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: