Вакансія TechOps , Київ. Пошук роботи в Києві - Робота TechOps (Nataliia Shypelyk Recruiting Agency ). Шукаю роботу в Києві.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

Вакансія: TechOps (в Київ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:60000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Назва посади: TechOPs_</strong>Старший менеджер з покупки аккаунтів та оплати серверів для арбітражу<br /><strong>Місцеперебування:</strong> Віддалено<br /><strong>Тип зайнятості:</strong> Повна зайнятість<br /><strong>Короткий опис: </strong>Ми шукаємо досвідченого менеджера, який відповідатиме за покупку аккаунтів та оплату серверів для наших арбітражних проєктів. <br />Ця роль вимагає глибокого розуміння ринку цифрових активів, вміння ефективно управляти ресурсами та досвід роботи з криптовалютами.<br /><strong><br />Основні обов’язки:</strong><br /><strong>Планування та виконання:</strong> Розробка стратегій покупки аккаунтів, вибір найкращих пропозицій на ринку, оптимізація витрат.<br /><strong>Управління ресурсами:</strong> <br />Забезпечення безперебійної роботи серверів, контроль за їх оплатою та оновленням. <br />Розуміння апаратних характеристик різних типів серверів, знання специфічних потреб провайдерів сервісів на всіх континентах.<br /><strong>Аналітика: </strong>Моніторинг ринкових тенденцій, аналіз ефективності витрат у аккаунти та сервери.<br /><strong>Комунікація: </strong>Встановлення та підтримка стосунків з постачальниками, розробниками та ключовими стейкхолдерами.<br /><strong>Звітність: </strong>Підготовка звітів про стан аккаунтів та серверів для керівництва.<br /><strong>Криптовалюти: </strong>Управління криптовалютними гаманцями, здійснення транзакцій та використання криптовалют для оплати послуг.<br /><strong>Вимоги до кандидата:</strong><br /><strong>Досвід роботи:</strong> Мінімум 2+ роки досвіду в сфері закупiвлi цифрових активів, управління IT-інфраструктурою та роботи з криптовалютами.<br /><strong>Навички: </strong>Відмінні аналітичні здібності, увага до деталей, здатність до багатозадачності.<br /><strong>Криптовалюти:</strong> Знання криптовалютного ринку, досвід роботи з криптовалютними кошеликами та платіжними системами.<br /><strong>Арбітраж: </strong>Досвід роботи в арбітражній команді, знання процесів покупки карт та розхідних матеріалів.<br /><strong>Мови:</strong> Upper-Intermediate+<br /><strong>Ми пропонуємо:</strong><br /><strong>Заробітна плата: </strong>Конкурентоспроможна зарплата згідно з досвідом та кваліфікацією.<br /><strong>Кар’єрний ріст: </strong>Широкі можливості для професійного розвитку та кар’єрного зростання.<br /><strong>Команда: </strong>Робота в дружньому та професійному колективі, онлайн-офіс<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер-електронщик Koster, ООО договірна
Оператор консультант клієнтської підтримки Батыевка, ООО 20000 грн.
Verification Specialist Remote Blumbit 8500 грн.
Вчитель інформатики у приватну школу Game IT School Chuguev 8000 грн.
Копирайтер для заполнения сайта Кандакова Олександра Мико... 50 грн.
Інженер - монтажник систем безпеки Omega 20000 грн.
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Full-stack Python Developer Minerva Telecom договірна
Інженер електронщик-програміст ООО «НПП КС-Мисат» договірна
SMM-помічник Greentechup 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: