Робота Київ: Домашній сервіс - вакансії, Робота в Києві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Домашній сервіс.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

Вакансії в Києві / Вакансії в Києві / Вакансії Домашній сервіс, Київ

На 30.09.2020 в нашій базі:  2817 вакансій,   224 резюме

Робота в Києві в рубриці Домашній сервісНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Домашній сервіс в Києві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Домашній сервіс»).


По вашому запиту знайдено: 83 вакансій
 • Вимоги:

  Потрібна на роботу помічниця по дому - порядна дівчина від 18 до 28 років для приготування їжі, прибирання, тощо. 2-3 рази на тиждень.

  Будинок в районі Урожаю. Надам все необхідне для роботи. Інші питання по телефону.

  Трохи про себе, телефон плюс фото присилайте на testyou@ukr.net або дзвоніть.

  ...
 • НІМЕЧЧИНА
  ОПІКУНКА В СІМ'Ї
  Пропонуємо роботу в багатьох містах Німеччини.
  Офіційне оформлення через польську агенцію працевлаштування.
  Робота для жінок до 60 років, пріоритет для медпрацівників, але не обов'язково.
  Проживання та харчування в родині. В обов'язки входить піклування за людьми старшого віку чи хворими, виконання домашніх обов'язків.

 • «CarenaUkraine» — це представник компанії «CarenaBulgaria», яка займається наданням послуг у сфері догляду за людьми похилого віку. Наша фірма має більш ніж 10 тисяч клієнтів, які цінують працівників зі Східної Європи.

  Ми пропонуємо роботу доглядальницею за людьми похилого віку у Німеччині. Завдяки нам, Ви ніколи не почуватимете себе покинутими чи чужи...

 • Вакансія: Уборщик в квартирах

  WORK IMMAGRATIONE (ФЛП Коваленко Л.С.)

  Уборка в квартирах

  Место работы: Германия
  ?г. Кёльн

  Должностные обязанности:
  ?Уборка квартир и жилых помещений
  ?Зарплата завысить от опыта работа?
  ?Для каждого работника определяются объекты ?
  ? На клининговую компанию делают заказ, и под каждого работника определяют место работы( несколько часов, зависит от объёма работы)

  Требовани...

 • Дворники (жел. мужчины) требуются на постоянную работу клининговой компании. Дисциплинированность, аккуратность, ответственность, без вредных привычек.

  График работы: 3/3. Место работы: район ст. м. «Дарница», «Политехнический институт»

  ...
 • Уборщики (м/ж) требуются на постоянную работу клининговой компании. Дисциплинированность, аккуратность, ответственность, без вредных привычек. Различные графики работ. Место работы: район ст. м. «Дарница», «Политехнический институт».

  ...
 • Вакансія: Гувернантка-Au-pair (Германия)

  Агентство "Консалт Партнер"

  Гувернантка (AU-PAIR) в Німеччину

  Молодіжна програма AU-PAIR (Німеччина) гарантує учасникам:

  -безкоштовне проживання в приймаючій сім»ї в окремій кімнаті;

  -безкоштовне харчування;

  -кишенькові гроші -260 євро;

  -безкоштовне медичне страхування;<...

 • Польско-немецкая компания VERKORD предлагает трудоустройство сиделокопекунок в Германии.Работа в немецких семьях по всей територии Германии.Зарплата от 800 до 1500 евромес.(зависит от уровня знания немецкого языка и опыта работы в опеке).

  Гарантируем:

  — БЕСПЛАТНОЕ трудоустройство

  — бесплатное проживание и питание

  — оплачиваем дорогу в Германию и о...

 • Вакансія: Домработница

  Бестужев Даниил Денисович

  Требования: требуется домработница, девушка/женщина

  Обязанности: два раза в неделю уборка, полив растений, приготовление еды, оплата коммунальных услуг, выполнение личных поручений.

  Условия: два раза в неделю

  ...
 • Шукаємо сімейну пару для роботи в сім’ї у м. Київ.

  Якщо Ви маєте досвід роботи в сім’ях, відповідальні, уважні, ретельно та уважно відноситесь до своєї роботи – ми чекаємо саме на Вас!

  Що потрібно робити?

  Жінка:

  - Проводити сухе, вологе прибирання квартири та будинку всередині та ззовні;

  - Готу...


Пошук роботи в Києві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Києві. Пошук роботи в Києві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Домашній сервіс з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Київ і вакансії Києві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: