Робота Київ: Офісний персонал - вакансії, Робота в Києві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Офісний персонал.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

Вакансії в Києві / Вакансії в Києві / Вакансії Офісний персонал, Київ

На 09.07.2020 в нашій базі:  2132 вакансій,   282 резюме

Робота в Києві в рубриці Офісний персоналНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Офісний персонал в Києві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Офісний персонал»).


По вашому запиту знайдено: 475 вакансій
 • Сфера діяльності:
  надання логістичних послуг
  реалізація виробів з граніту

  -дівчина 20?25років
  -можливо без досвіду роботи
  -пошук інформаціїї в інтернеті
  -консультація клієнтів,реклама
  -навчання, карєрний ріст

  м.Сарни (офіс район автостанції)

  ...
 • Требования: Знание английского , высокоскоростной интернет и мощный компьютер

  Обязанности: Добовление в базу данных новых обьектов недвижимости, проверка существующей базы на наличие изминений у застройщиков

  Условия: Дистанционная работа.

  ...
 • Требования вища освіта з знаннями англійської мови: вік 39-47 років з приємною зовнішністю, водійські права, комунікабельність, вміння ставити та контролювати задачі.

  Обязанности: управління процесами, планування робочого часу, відряджень, контакти з органами влади.

  Условия: Готовність до відряджень по Україні і за рубіж.

  ...
 • Вакансія: Менеджер по продажам

  Интернет-магазин 'Velomoda'

  Требования:

  1. Умение общаться с клиентом
  2. Умение и желание учиться, усваивать техническую информацию, не бояться сверхурочной работы.

  Обязанности:

  1. Прием звонков от клиентов (прием заказов, консультация по товарам, работа с рекламациями)
  2. Обработка On-Line заказов через почту (e-mail)
  3. Веде...
 • Вакансія: Редактор-філолог

  Харківський міський центр зайнятості

  До бюджетної установи на постійну роботу запрошується провідний спеціаліст (редактор- філолог)

  Вимоги та обов’язки:

  • вища освіта філологічна
  • можливо без досвіду роботи
  • досконале знання української мови
  • редагування текстів

  Умови праці:

  • 5-денний робочий тиждень з 0...
 • Строительная компания ищет офис-менеджера (администратора) с опытом работы и с отличным владением разговорного английского языка (без акцента). Работа постоянная и долгосрочная. Зарплата высокая. Рабочие часы: 10:00-19:00.

  Основные обязанности: обеспечивать документооборот компании, работать с бухгалтерской документацией в программах Buildertrend и Quickbooks, вести д...

 • Обязанности: делопроизводство, работа с офисной документацией, презентация объектов компании, поиск, подбор и анализ необходимой информации, обеспечение жизнедеятельности офиса.

  Требования: уверенный пользователь ПК, внимательность, ответственность, аккуратность, готовность со временем перейти на полный рабочий день с увеличением з/п, желание расти и развиваться.

 • Юридична освіта, ініціативність,комунікабельність,володіння КП, знання юридичних та ін. програм, складання договорів (напрям - залізничні перевезення реалізаця товарів, пов'язаних із залізничними перевезеннями). Вимоги:досвід роботи від 3х років.

  ...
 • Требования: Требуется менеджер в салон дверей в ТЦ "Рынок", левый берег, рынок "Юность", ул. Миропильская 2. Приятная внешность, коммуникабельность, пунктуальность, умение общаться с людьми.

  Обязанности: Консультирование покупателей, прием заказов на межкомнатные двери и напольные покрытия.

  Условия: График работы: с 9.00 до 18.00, 1 или 2 выходных. Зарплата ст...

 • Требования: Требуется менеджер в салон дверей в ТЦ 4Room на Окружной, ул Петропавловская 6. Можно без опыта работы, возьмем студента. Желательны навыки работы в конструкторских программах Pro 100, 3dMax. Обучение. Приятная внешность, коммуникабельность, пунктуальность, умение общаться с людьми.

  Обязанности: Консультирование покупателей, прием заказов на межкомнатные ...


Пошук роботи в Києві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Києві. Пошук роботи в Києві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Офісний персонал з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Київ і вакансії Києві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: