Робота Київ: Офісний персонал - вакансії, Робота в Києві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Офісний персонал.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

Вакансії в Києві / Вакансії в Києві / Вакансії Офісний персонал, Київ

На 19.01.2021 в нашій базі:  1860 вакансій,   233 резюме

Робота в Києві в рубриці Офісний персоналНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Офісний персонал в Києві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Офісний персонал»).


По вашому запиту знайдено: 394 вакансій
 • Вакансія: Категорийный менеджер по закупкам

  Мережа магазинів сімейної покупки

  Мережа магазинів сімейної покупки в м. Умань, запрошує приєднатися до своєї дружної команди Категорійного менеджера.

  Ми шукаємо цілеспрямованих, зорієнтованих на навчання, впевнених в своїх силах Особистостей.

  Ми з радістю готові розглянути резюме студентів IV-V курсів, починаючих менеджерів та сталих керівників.

  Ініціативній, відповідальні...

 • Вимоги: стаж роботи за професією не менше 2 років; необхідне знання ПТЕ, ПБЕЕ, ПББ, ПУЕ, законодавці акти з охорони праці; знання MS Office (Word, Excel); вміння працювати в команді; орієнтованість на досягнення результатів; занання кодексу системи передачі та досвід роботи у сфері енергетики буде перевагою; проактивність, комунікабельність, навички системного аналізу пробле...

 • soft Xpansion Ukraine — компанія з багаторічним досвідом розробки програмного забезпечення, корпоративних систем і управління проектами в Україні та по всьому світу. Ми розробляємо та впроваджуємо систем електронного документообігу, систем електронних архівів, автоматизації бізнес-процесів, розробки персональних електронних сервісів та портальних, інформаційно-аналітичних рі...

 • НУЖЕН ЗАВХОЗ

  (город Днепр)

  Компания «SanWell» — это успешный дистрибьютор инженерной сантехники.На сегодняшний день «SanWell» — это:

  • Стабильность работы и развитие (работаем с 2005 года).

  • Своя складская и транспортная логистика в 3 филиалах — Днепр, Киев, Одесса.

  SanWell создает для Вас самые комфортные условия:

  • Конкуре...

 • Вакансія: Активний менеджер з продажів

  Перший Віконний Завод Плюс

  На сьогоднішній день ТОВ «Перший віконний завод» впевнено займає лідируючі позиції на ринку світлопрозорих конструкцій в Івано-Франківській області.

  У зв’язку з розвитком компанії , запрошуємо до нашої команди менеджера з активного продажу

  Ми чекаємо саме тебе у нашій команді, адже ти:

  • - знаєш ринок збуту вікон, дверей та світлопрозорих конструкцій у...
 • Вакансія: Менеджер по персоналу

  Екатеринославские мебельные мастерские

  Торгово-производственная компания «Екатеринославские мебельные мастерские (ЕММ)» (производство и продажа ортопедических матрасов) приглашает в свою команду Менеджера по персоналу.

  Если Вы активны, с желанием развиваться, любите людей и готовы им помогать, любите интересные задачи тогда welcome в ЕММ!


 • Вакансія: Технолог швейного производства

  Екатеринославские мебельные мастерские

  Компания «Екатеринославские мебельные мастерские» более 12 лет изготавливает ортопедические матрасы и аксессуары для сна. Каждый день мы работаем над улучшением качества продукции и расширением дилерской сети, чтобы быть ближе к своим покупателям.

  В связи с расширением штата, приглашаем на работу Технолога швейного производства.


  ...

 • Вакансія: Технолог-конструктор мебельного цеха

  Екатеринославские мебельные мастерские

  ЕММ компания 1 в Украине по изготовлению ортопедических матрасов и аксессуаров для сна идущая в ногу с европейскими тенденциями и нормами качества.

  В связи с открытием нового мебельного направления, приглашаем на работу Технолога-конструктора мебельного цеха, г. Александрия.


  Основные требования:

  • Высшее или средн...
 • Вакансія: Технолог - конструктор мебельного цеха

  Екатеринославские мебельные мастерские

  ЕММ компания 1 в Украине по изготовлению ортопедических матрасов и аксессуаров для сна идущая в ногу с европейскими тенденциями и нормами качества. В связи с открытием нового мебельного направления приглашает на работу Технолога-конструктора мебельного цеха.


  Основные требования:


  Пошук роботи в Києві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Києві. Пошук роботи в Києві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Офісний персонал з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Київ і вакансії Києві на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: