Робота Київ: Керівництво - вакансії, Робота в Києві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Керівництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

Вакансії в Києві / Вакансії в Києві / Вакансії Керівництво, Київ

На 21.02.2019 в нашій базі:  3208 вакансій,   12980 резюме

Робота в Києві в рубриці КерівництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Керівництво в Києві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Керівництво»).


По вашому запиту знайдено: 77 вакансій
 • В лотерею "Золотой кубок" на постоянную работу требуются администраторы - операторы.

  Возраст 21?35 предпочтение соискателям с владением ПК.

  Условия работы: сутки трое 1/3.

  Обязанности: Встреча гостей, объяснение правил игры в лотерею, прием заказов на угощение, оперирование процессом.

  От вас требуется: Презентабельность, грамотная речь, внимательност...

 • Требования: Срочно в агенство недвижимости требуется помощник руководителя. Перспективы работы в компании: возможность проявить себя, высокая оплата Вашего труда, получение стабильного фиксированного дохода(в виде %), высокая перспектива карьерного роста (при положительной работе агентом по истечению года возможность стать руководителем-экспертом; при положительной работе ек...

 • Требования:

  Базова або повна вища технічна освіта – магістр, спеціаліст, бакалавр. Бажана спеціальність: «Менеджмент» або «Нафтогазова інженерія та технології» «Будівництво та цивільна інженерія»

  Обязанности:

  • Забезпечувати виконання вимог регламентних та розпорядчих документів з питань капітального будівництва.
  • Забезпечувати виконання прое...
 • Приглашаем в свою команду управляющего с опытом работы на пищевом производстве!

  Локация - Никополь.

  Требования:


  Пошук роботи в Києві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Києві. Пошук роботи в Києві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Керівництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Київ і вакансії Києві на Jobsite.