Робота Київ: Керівництво - вакансії, Робота в Києві. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Керівництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Києві є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Києві в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Києві або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Києві!

Вакансії в Києві / Вакансії в Києві / Вакансії Керівництво, Київ

На 21.02.2019 в нашій базі:  3208 вакансій,   12980 резюме

Робота в Києві в рубриці КерівництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Керівництво в Києві. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Керівництво»).


По вашому запиту знайдено: 77 вакансій
 • Заведующий отделом. "МегаМаркет Космополит" приглашает на постоянную работу. График: 7/7. З/п от 7200-7900 грн + аттестация + премии.Готовы трудоустроить людей с инвалидностью. Компания предоставляем возможность дополнительного зараьботка, обеспечивает обедами и формой, помогаем с жильем. Адрес: ст.м. "Шулявская", ул. В. Гетьмана, 6, тел. 098-603-1486, 067-114-4590; ст.м. "Вокз...
 • Заведующий отделом гастрономии. "МегаМаркет Космополит" приглашает на постоянную работу. График: 5/2. Готовы трудоустроить людей с инвалидностью. Компания предоставляем возможность дополнительного зараьботка, обеспечивает обедами и формой, помогаем с жильем. Адрес: ст.м. "Шулявская", ул. В. Гетьмана, 6, тел. 098-603-1486, 067-114-4590; ст.м. "Вокзальная", ул. Сурикова, 3, тел. ...
 • Вакансія: Начальник зміни

  Пропоную Роботу

  ТОВ "Столичний млин" запрошує на постійну роботу Начальника зміни. Ми пропонуємо: комфортні умови праці, стабільну та своєчасну виплату заробітної плати. Графіки роботи та більш детальна інформація за телефоном. ...
 • Начальник дільниці запрошується на постійну роботу. З/п: 12000 грн + премія + понаднормові. Адреси складів: ст.м "Берестейська". Графік роботи: 5-денний, з 8.30 до 17.00....
 • Прежде чем отправлять Нам Свое резюме - прочтите Наши искренние и необходимые от Вас требования!

  Обязанности:

  . Навыки деловой переписки

  . Навыки деловых переговоров

  . Прием и распределение звонков

  . Поиск Персонала - наем Персонала - контроль Персонала

  . Поиск Подрядчиков

  . Поиск и мониторинг раз...

 • В караоке холл El TORO Grill & Freddy на Днепропетровской дороге, 99 Б требуются администратор. Ночные смены с 20.00 до 8.00, оплата 500 гр. за смену. Смены 3 через 3, зарплата два раза в месяц. Двухразовое питание для персонала. Требования - опыт работы в ночных клубах или караоке клубах.

  ...
 • Мы строительная компания, специализирующаяся на строительстве ангаров, складских помещений, промышленных зданий, торговых центров, спорткомплексов, животноводческих ферм, теплиц, зерно- и овощехранилищ, автомоек, гаражей и многих других объектов.

  Основным требованием является опыт работы в данной сфере.

  Требования:

  • Мужчина до 45 лет.

  • Высш...

 • Вакансія: Головний геолог

  Геопошук ЛТД, ТзОВ

  Українсько-Норвежському підприємству на постійну роботу потрібний геолог на посаду Головного геолога компанії.

  Требования: Вища профільна освіта, досвід роботи на рівнозначних посадах 4 роки. Обов"язкове знання англійської мови (рівень вище середнього).

  Обязанности:

  1) Досвід роботи не менше 4 років геологом (Бажано з роботою з видобутком та...

 • В деятельную команду Grinishyn ищется адекватный и не обидчивый управленец, готовый погонять персонал, не обижаться на замечания клиентов, стойко выдерживать превратности судьбы.

  Мы своих защищаем и не даем в обиду, нас ценят за опыт, знания, честность, открытость.
  Наш профиль : управление салонами красоты, медцентрами и СПА.
  Мы любим сладкое и цифры, графи...

 • Требуется заведующая хранилищем (завскладом), желательно женщина, с опытом работы.

  Ст.м "Червоный Хутор".

  Организация относится к министерству обороны.

  ...

Пошук роботи в Києві: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Києві. Пошук роботи в Києві за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Керівництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Київ і вакансії Києві на Jobsite.